CES 2017: представлений «розумний» браслет для любителів бурхливих вечірок


На міжнародній виставці CES 2017 показали ношений «розумний» браслет Proof, яка не стежить за фізичною активністю, зате завжди підкаже, коли пора припиняти пити алкоголь.

Браслет Proof підключається до смартфону на iOS або Android по Bluetooth і постійно пересилає дані про вміст алкоголю в крові. Для цього використовується спеціальний електрохімічний датчик. Результати видаються за системою Blood Alcohol Content. Позначається відсоток вмісту етанолу до загального обсягу крові.

Виходячи їх побажань користувача, можна налаштувати браслет, щоб він вібрував при досягненні певного рівня вмісту алкоголю. Це допоможе вчасно зупинитися. Також за допомогою програми на смартфоні легко визначити, чи слід вранці після вечірки сідати за кермо. Програма аналізує вашу поведінку і пророкує, скільки ви вип’єте наступної ночі.
Для визначення вмісту алкоголю використовується спеціальний картридж, запатентований виробником Proof. Його вистачає на 12 годин безперервної роботи. Тоді як сам браслет потрібно буде заряджати кожні чотири дні.
запуск
У 2017 році компанія Proof планує запустити кампанію зі збору коштів на краудфандінговой майданчику. Орієнтовна вартість одного браслета — 100-150 доларів або 6-9 тисяч рублів.
Але вже зараз в проект Proof інвестували 100 тисяч доларів Національний інститут охорони здоров’я США.

Читайте:

Comments are closed.