Але ви тримайтеся: на випуск YotaPhone 3 немає грошей

Глава держкорпорації «Ростех» Сергій Чемезов в інтерв’ю «Росії 24» розповів , чому до цих пір не випустили YotaPhone 3. Причина банальна — відсутність коштів.
У всьому винен китайський акціонер

Чемезов заявив, що розробка YotaPhone 3 вже завершена. Проект можна було б відправити у серійне виробництво, але на це потрібні гроші.
YotaPhone 3 вже розроблений, але грошей на його випуск немає
Китайська компанія China Baoli Technologies (раніше Rex Global) стала акціонером Yota Devices навесні 2016 року. 30% акцій компанії вона придбала за 46 млн доларів.
Спочатку китайський акціонер виявляв великий інтерес до російського смартфону. Однак зараз China Baoli Technologies не має наміру йти далі. «Ростех» (частка в компанії — 25,1%) коштів на випуск YotaPhone 3 не знайшов, і China Baoli Technologies також поки грошей на запуск виробництва не виділяє.

Коли випустять YotaPhone 3, Чемезов сказати не може. Минула версія, YotaPhone 2 , вийшла в кінці 2014 року. У Китаї її можна купити набагато дешевше , ніж в Росії.
При цьому за травень-вересень 2016 року збитки YotaDevices склали 7,8 млн доларів. Холдинг Telconet (володіє 34,9% акцій компанії) пояснив, що YotaDevices і її акціонери вкладаються в продажу, логістику, канали просування і розробку. Все це повинно в перспективі знизити вартість YotaPhone 3. За заявою Telconet, смартфон повинен вийти в 2017 році.

Читайте:

Comments are closed.