Ціна iPhone 7 впала до психологічної позначки

Ряд магазинів з найдоступніших заявляють сертифікацію РСТ / ЕАС на цю позицію – рітейлери стверджують, що смартфони офіційні. Радимо перевіряти перед покупкою наявність сертифікатів, щоб не втратити гарантії від виробника.
«Світова гарантія»: чи варто економити?
Існує думка, що у компанії Apple є так звана «світова гарантія», яка буде поширюватися на ваш улюблений «яблучний» апарат, де б ви його не придбали. Hi-Tech Mail.ru спробував розібратися в ситуації і прийшов до висновку, що краще все-таки не економити, а купувати iPhone в тій країні, в якій ви проживаєте.
Представники технічної підтримки уточнили, що крім моделі телефону, його серійного номера, коду IMEI / MEID і ICCID, пристрій має «номер моделі». Це чотири цифри після букви A, розташовані на корпусі пристрою після торгової марки. Для того, щоб переконатися, що ваш апарат не принесе вам проблем c обслуговуванням в Росії, порівняйте ці цифри. Вони мають бути:
iPhone 7 – 1778 iPhone 7 Plus – тисяча сімсот вісімдесят чотири
Одна і та ж модель iPhone може мати різну збірку, саме цим і визначається обслуговування в тій чи іншій країні. Теоретично, ви зможете придбати подібні апарати і в інших країнах. Потрібно знати, на що варто звертати увагу.
Мало хто знає, що крім річної гарантії, смартфони Apple, сертифіковані в Росії отримають додатковий рік гарантії за Законом РФ «Про захист прав споживачів».
Нагадаємо, що раніше подешевшав флагман Samsung , а також здорово впали ціни на новинку Xiaomi .

Хай-тек:

Comments are closed.