Інсайдер розповів про нові функції WhatsApp


У Twitter WABetaInfo з’явилася інформація про нові функції WhatsApp. Тепер можна буде відстежувати місце розташування учасників групового чату.

Функція «живого відстежування місцеположення» (Live Location Tracking) буде додана у версії месенджера для Android і iOS (відповідно 2.16.399 і 2.17.3.28). За замовчуванням вона буде виключена, активується можливість в налаштуваннях.
Включити відстеження можна на 1, 2, 5 хвилин або на невизначений термін (до вимкнення). Це зручно, так як користувач зможе дізнатися, наприклад, наскільки далеко знаходяться учасники групи від місця, де домовилися зустрітися. Кожен з учасників групи може заборонити іншим стежити за його місцем розташування — це також налаштовується в месенджері.
У WhatsApp з’явиться можливість відкликання і редагування повідомлень.
Обидві функції будуть застосовні до повідомлень, які адресат ще не прочитав. Відгук скасовує відправку повідомлення — адресат не зможе його побачити. Редагування дозволяє змінити текст повідомлення; адресат побачить оновлений варіант і не зможе подивитися історію змін.
Відзначимо, що і в інших месенджерах недавно з’явилися нові функції. Так, в ICQ додали редактор аватарок (можна накладати на фото бейджи, стікери та інші елементи) і можливість завантажувати в «Історії» фото і відео з галереї. У Viber можна записувати і відправляти короткі відео одним натисканням, в Telegram — видаляти останні надіслані повідомлення і інформувати підтримку про спам в секретних чатах.

Читайте:

Comments are closed.