Sony BRAVIA XE94 / XE93: флагманські 4К HDR телевізори на Android TV 6.0


OLED-телевізор BRAVIA серії A1 вражає, але і інші серії топових телевізорів Sony набули значного оновлення: такий же флагманський процесор, інноваційну підсвічування і 4K HDR. Оновився і дизайн: Х-серія практично базрамочная, з красивим поєднанням панелей різних кольорів.
Антон Спиридонов

Головним чином, Sony виділяють наступні області прогресу:
Покращена обробка зображення з процесором X1 ™. У новій версії Х1 Extreme він став на 40% могутніше попередника, так що обробка зображення і подача сигналу стали швидшими.
Привабливий дизайн: мінімальні рамки з боків екрану, панелі спереду і ззаду виконані з матеріалу різних кольорів, створюється враження «шаруватого» дизайну
Унікальна підсвічування Slim Backlight Drive +
Підтримка форматів 4K HDR і Dolby Vision
Платформа Android TV 6.0 і доступ до відповідних розважальних сервісів

Трохи про дизайн. Полюбився багатьом текстура металу і тильної частини у флагманський серії минулого року ZD9 перенесені і в нову серію X, так що на телевізори Sony можна звертати увагу не тільки з боку екрану. Нічого не відволікає вас від перегляду вашого улюбленого контенту. Крім того, хочеться скасувати, що виробник подбав про тих споживачах, які вважають за краще вішати телевізори на стінку. Для цієї серії розроблений спеціальний поворотний кронштейн, який дозволяє змінювати кут розташування екрану телевізора і легко дістатися до роз’ємів при необхідності.
У моделях нової лінійки XE94 / X93 реалізована оригінальна система для прихованого розміщення кабелів всередині підставки і таким чином, що вони залишаться непомітними, з якого боку ви б не подивилися на телевізор.
Параметри зображення також покращені. В першу чергу за рахунок більш потужного процесора, про який ми вже сказали, і унікального алгоритму підсвічування Slim Backlight Drive +. Від попередньої версії її відрізняє велика точність: в ній також реалізовані два шари светопроводящих панелей, за рахунок роботи яких локальне підсвічування стає порівнянної за якістю з тилової світлодіодним підсвічуванням з повним масивом світлодіодів. Так що при збереженні мінімальної товщини телевізори Sony мають точної торцевої підсвічуванням, яка працює як килимова.

Алгоритми обробки зображення 4K X-Reality PRO від Sony, щоб змінити масштаб зображення за кількістю пікселів. Виконується многокадровий аналіз і поліпшення якості зображення в режимі реального часу, забезпечуючи тонку опрацювання та поліпшення деталей. Для точної і швидкої роботи алгоритму також важливі можливості процесора Х1 Extreme.
У новій серії також використовуються оригінальні і вже традиційні технології від Sony щодо поліпшення якості кольорової палітри і контрастності. Так, технологія TRILUMINOS Display здатна відтворювати більш широку гаму кольорів і зображення на екрані набуває більш реалістичні тону і відтінки. А використання в цій серії технології X-tended Dynamic Range PRO дозволяє збільшити контрастність телевізора в 10 разів у порівнянні зі звичайними LED-телевізорами. Тому чорні ділянки виглядають набагато темніше, а світлі — світліше.

Для цінителів Smart TV компанія Sony пропонує в цій серії операційну систему Android TV 6.0, яка допоможе споживачам швидко знайти улюблений фільм, програму або гру, завдяки добре зарекомендувала себе системі голосового пошуку і управління. Тепер доступна можливість зберігання і запису великого обсягу додатків та ігор на зовнішньому джерелі — будь то USB або HDD.
Якщо терміни появи у нас OLED-телевізора Sony поки не ясні, то з X-серією все трохи зрозуміліше: зазвичай нові телевізори з’являються в другому кварталі, так що чекаємо уточнень щодо термінів і цінами від представництва.

Читайте:

Comments are closed.