“Яндекс.Пошук” прийшов на iPad

Російська компанія “Яндекс” випустила пошукове додатки для планшетів iPad. Воно надасть володарям “пігулок” від Apple можливість шукати в “Яндексе”, не відкриваючи для цієї мети браузер.

“Додаток дозволяє одночасно переглядати сторінку відповідей і сайти, на які вона посилається. Усі сайти відкриваються у вкладках вбудованого браузеру – таких вкладок можна відкрити скільки завгодно. ‘Яндекс.Пошук’ дозволяє швидко перемикатися між ними і за бажання легко повертатися до результатів пошуку”, – пише компанія в прес-релізі.

Додаток даватиме швидкі відповіді на популярні запити. Розробники стверджують, що “Яндекс.Пошук” відразу показує картинки, якщо запит пов’язаний з їх пошуком. Коли потрібні картинки знайдені, їх можна переглядати в повноекранному режимі, перегортати, збільшувати і закривати звичними для користувачів iOS жестами.

Якщо ввести в пошук запит “Адреси кафе”(банкоматів, перукарських і інших місць) додаток знайде організації, розташовані поблизу, і покаже їх на карті.

“Нове застосування для iPad – це черговий запуск у рамках програми ‘Интентний пошук’. Її мета – навчити пошук розуміти завдання, з якими користувач приходить до ‘Яндексу’, і відразу пропонувати їх рішення”, – розповідає компанія. Додаток поширюється безкоштовно, в даний момент проект знаходиться у стадії бета-версии. Програму можна викачати безкоштовно в App Store.

Слід зазначити, що в грудні 2011 року “Яндекс” випустила аналогічне застосування для iPhone, проте користуватися їм на планшеті було не дуже зручно через різницю у розмірі екрану. Ось чому компанія створила окрему iPad- версію. Чи з’явиться нове застосування на платформі Android – доки не відомо. Зараз для користувачів цієї ОС доступний тільки пошуковою виджет “Яндекса” для робочого столу.

Хай-тек:

Comments are closed.