“Молодший” iPad починають продавати в 34 країнах

Любителі модних гаджетів в Новій Зеландії, Австралії, Японії і низці інших країн вже отримали можливість купити нове облаштування Apple – iPad mini. Зменшений планшетник не занадто дешевий, і, за словами очевидців, тривалого ажіотажу в магазинах не викликав.

Сьогодні продажі iPad mini у фірмових магазинах Apple, онлайн-магазині і у офіційних реселерів стартують в США і ще 33 країнах – Австралії, Австрії, Бельгії, Болгарії, Канаді, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Гонконзі, Угорщині, Ісландії, Ірландії, Італії, Японії, Кореї, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, Польщі, Португалії, Пуерто-Ріко, Румунії, Словаччині, Словенії, Сінгапурі, Іспанії, Швеція, Швейцарія і Великобританія.

Судячи з великого списку країн, в яких продажі стартують одночасно із США(для iPhone 5 таких країн було менше десятка), офіційна поява пристрою в Росії – питання не дуже віддаленого майбутнього. Поки, проте, ніяких офіційних повідомлень про дату початку продажів в нашій країні Apple не робила.

iPad mini продається в США за ціною від 329 до 659 доларів залежно від об’єму вбудованої пам’яті(від 16 до 64 ГБ) і наявності/відсутності модуля стільникового зв’язку. Таким чином, компактний планшетник являється найдешевшим айпадом – iPad 2 стоїть від 400 доларів, а iPad з Retina- дисплеєм(тепер уже четвертого покоління) – від 500.

При цьому багато в чому аналогічні, легкі і компактні планшетники конкурентів Apple коштують набагато дешевше iPad mini – від 200 доларів, при цьому маючи чіткіші дисплеї HD- дозволу. Можливо саме тому черги, що вишикувалися з ранку у магазинів Apple в Австралії і Азії, незабаром розтанули – найвідданіші фанати “яблучної” продукції новинку купили, а інші покупці вирішили почекати. Наприклад, повідомляє Reuters, черга у магазину Apple в Сіднеї перед його відкриттям сьогодні складалася всього з 50 чоловік, тоді як в день початку продажів iPhone 5 вона розтягнулася на пару кварталів.

З “оглядом оглядів” iPad mini, в якому Вони вивчили відгуки провідних західних IT- журналістів і експертів про компактний планшетнике Apple, можна ознайомитися тут.

Хай-тек:

Comments are closed.