Смартфони навчать розпізнавати 3D-жести

Компанія Microchip Technology(MT) розробила технологію GestIC для мобільних пристроїв, який уміє розпізнавати жести в тривимірному просторі. Завдяки цій розробці користувачі, наприклад, зможуть «розбудити» смартфон, просто провівши рукою перед дисплеєм, не торкаючись до нього.

Першою компанією, яка зробила технологію розпізнавання жестів масовою, стала Nintendo, що випустила в 2006 році ігрову консоль Wii. Слідом за нею, в 2010-му, Microsoft представила контроллер Kinect для приставки Xbox. На відміну від цих пристроїв, технологія 3D-сенсора MT використовує не камери, а електричні поля.

За рахунок цього чіп MGC3130 з GestIC витрачає всього 150 мікроват енергії — на 90% менше, ніж системи на базі камер. Інша перевага нової технології — її ціна. Коли почнеться серійне виробництво процесора, він коштуватиме всього 2,26 долара.

Чіп з GestIC може застосовуватися в різних пристроях — ноутбуках, планшетах, ПК або освітлювальних приладах. Для телевізорів він не піде із-за низького радіусу дії(близько 15 сантиметрів), пише Technology Review. Як очікується, масове виробництво MGC3130 почнеться в квітні наступного року.

Comments are closed.