Лижні окуляри доповнили вбудованим дисплеєм, плеєром і GPS

Компанія Oakley вирішила услід за Google вийти на ринок окулярів доповненої реальності. Фірма анонсувала модель Oakley Airwave — спортивні окуляри для гірськолижників, які визначають швидкість спуску, дозволяють читати СМС, прослуховувати музику і орієнтуватися по карті.

У окуляри вбудований невеликий дисплей. Він залишається поза увагою, поки користувач фокусує погляд на снігових просторах, що проносяться перед ним. Щоб ознайомитися з інформацією, що відображається на екрані, досить просто перенсти фокус на внутрішню поверхню скла.

Пристрій оснащений GPS- навігатором, завдяки чому здатне проаналізувати, наскільки високо користувач підстрибнув на своєму сноуборді або лижах, яка відстань пролетів, скільки часу триває спуск. Також окуляри визначають температуру повітря і висоту, повідомляє Gizmag.

Гаджет може стати незамінним для професійних спортсменів, що проводять на схилах по багато годинника в тиждень. Окуляри інформують користувача про погодні умови, розважають музикою. Більше того, гаджет зв’язується із смартфоном за допомогою Bluetooth і передає на вбудований екран Смс-повідомлення і інформацію про вхідні дзвінки. Управляти окулярами можна за допомогою невеликої безпровідної клавіатури, яку рекомендується носити на зап’ястку. Якщо такого бажання не виникає, можна скористатися спеціальним застосуванням, встановленим на смартфоні з операційною системою iOS або Android.

Окуляри доповненої реальності перетворюють спорт на подібність комп’ютерної гри : після кожного заїзду користувач може завантажити свої результати на спеціальний сайт, створений компанією, і порівняти свої досягнення з досягненнями інших володарів «розумних» окулярів. Більше того, в пам’ять пристрої будуть за умовчанням закладені карти шестисот найбільш популярних гірськолижних спусків, що допоможе початкуючим спортсменам орієнтуватися на місцевості.

До корпусу Airawave також немає ніяких нарікань, пише Gizmag. Окуляри зручні у використанні, добре сидять на обличчі, на лінзи нанесено спеціальне напилення, що запобігає запітнінню, передбачені вентиляційні отвори. Крім того, дизайн окулярів виконаний так, щоб забезпечити максимальну точку периферичного зору

Ціна Airwave буде відносно високою: близько 600 доларів. Коли саме незвичайні окуляри з’являться на ринку — невідомо. Поки що виробник лише анонсував новий гаджет для гірськолижників.

Comments are closed.