Де викликати майстра по ремонту холодильників в Києві

Поламався холодильник? Не поспішайте купувати новий!

Несправності в побутовій техніці ще ніколи не викликали позитивних емоцій. Але тепер ви зможете отримати радість від якісного і швидкого ремонту. Майстерня «Золоті руки» — саме та компанія, результатами робіт якої ви залишитеся задоволені.
Літо на вулиці, і у вас поламався холодильник? Віддавати гроші за новий не обов’язково, так як цілком ймовірно, що вийде полагодити ваш старий апарат, і він зможе прослужити ще дуже довго.

Ціни на ремонт холодильників

Детально всі ціни ви можете подивитись на офіційному сайті сервісу «Золоті руки»: ремонт холодильников киев цена. Послугу по ремонту холодильників в Києві пропонують повсюдно. Більшість сервісів заявляють, що зможуть зробити це дешево. Однак, це швидше за все виключає гарантію якості проведеної роботи. Сервіс «Золоті руки»може запропонувати дійсно доступні ціни на ремонт холодильників на дому, при яких все буде виконано дуже якісно. Часто недешевими можуть виявитися комплектуючі, які потрібно замінити при усуненні поломки.

Де викликати майстра по ремонту холодильників в Києві

Зламався холодильник?

Якщо ви живете в Києві зробіть виклик майстра по ремонту холодильників. У ремонт/ діагностику побутової техніки на дому є певні плюси: майстер-холодильщиків може на місці визначити умови експлуатації обладнання, перевірити подачу живлення і виміряти напругу в мережі, і як наслідок — відремонтувати холодильник прямо на місці, без потреби його транспортувати в сервіс. Причому, в майстерні «Золоті руки», передбачений безкоштовний виїзд майстра додому, на вашу адресу. Кваліфіковані й досвідчені майстри, зможуть полагодити будь-яку техніку — імпортну і вітчизняну, або навіть вбудовані холодильники. В останньому випадку, потрібно розуміти, що діагностика і усунення поломок, може зайняти трохи більше часу, ніж на не вбудовану техніку, для початку потрібно буде витягти його з ніші.

Переваги Сервісу «Золоті руки»

  • Гарантійний талон. МЕГА гарантія — страховка на 1 рік 100% гарантія.
  • Безкоштовний виїзд на будинок. Майстер безкоштовно приїде до вас додому. Зробить безкоштовну діагностику, підбере запчастини. На вашу згодою, проведе ремонт.
  • Кваліфікований Майстер по ремонту холодильників в Києві.
  • Надійний Ремонт холодильників будь-яких моделей.

Несправностей холодильної техніки може бути безліч — деякі з них навіть до самої техніки можуть не мати відношення. Наприклад, якщо відсутнє живлення в мережі або ж дуже низька напруга. Для початку спробуйте перевірити розетку, як варіант зламалася вона. У багатьох моделях які мають систему No Frost з електро-регулятором температур, є в наявності спец-режим ( «відпустка»). Його запуск передбачає припинення роботи холодильного відділення, або велике нарощування плюсової температури в охолоджувальному відсіку, на час вашого перебування поза домом, у відпустці наприклад. Коли раптово, в холодильнику зник холод, або ж не працює морозилка разом з верхньою камерою — перевірте, чи не включили ви випадково режим «Відпустка». Якщо підозра справдилася, це дасть можливість уникнути «холостого» виклику майстра, і збереже і ваш і його час.

У разі коли відмовила морозилка, в холодильнику тепло, або ж він переморожує продукти — обов’язково зверніться в сервіс. Велика ймовірність що вийшов з ладу один з термодатчиків, через що холодильний відсік не зберігає правильну температуру. Такий ремонт двокамерного апарата не буде коштувати великих грошей, а заміна температурного датчика — для фахівця сервісного центру, справа швидка і легка.

Виїзд майстра по холодильниках в Києві безкоштовний!

Читайте:

Comments are closed.