Збирач iPhone не може задовольнити попит на смартфони

Тайваньська Foxconn Technology Group, що займається складанням продукції Apple, поскаржилася на те, що насилу устигає випускати нові смартфони iPhone 5. «Робити iPhone нелегко. У нас не виходить задовольнити величезний попит», — заявив глава компанії Тері Гоу. Він не став уточнювати, чи узяло на себе частину виробництва інший підрозділ групи — Foxconn International Holdings(FIH), передає Reuters.

Foxconn(«дочка» Hon Hai Precision Industry) — один з видатних у світі збирачів електроніки, а Apple є її ключовим клієнтом. Hon Hai також належить компанія FIH, яка займається виробництвом «неяблучних» гаджетів : Amazon(Kindle), Microsoft(Xbox), Nintendo(Wii U), Nokia, Hewlett — Packard, Samsung і багатьох інших. У Китаї на фабриках Foxconn працює більше 1,2 мільйонів чоловік.

iPhone 5 вийшов 12 вересня. Незабаром Apple заявила, що її новинка розходиться швидше, ніж будь-який інший «айфон». Проте, об’єми продажів не виправдали очікувань деяких аналітиків із-за нестачі постачань.

Раніше джерело в Foxconn пояснило затримки нового смартфону Apple складним виробничим процесором. «iPhone 5 — цей найскладніший пристрій, який Foxconn коли-небудь збирала. Він легкий і тонкий за рахунок дуже заплутаної конструкції. Щоб зрозуміти, як робити цей новий пристрій, вимагається час», — розповів він в інтерв’ю The Wall Street Journal.

Читайте:

Comments are closed.