Microsoft продала 4 мільйони копій Windows 8 за три дні

Операційна система Windows 8, що вийшла 26 жовтня, розійшлася накладом більше чотирьох мільйонів копій за три дні після надходження у продаж. Про це заявив генеральний директор Microsoft Стів Балмер, виступаючи на конференції BUILD 2012 в Редмонде.

У цю цифру Балмер включив як вже продані екземпляри “вісімки”, у тому числі через Інтернет, так і “коробкові” версії, які були відвантажені в магазини. Для порівняння, Apple за чотири дні продала 3 мільйони копій платформи OS X(Mountain Lion), яка вийшла в липні. При цьому “яблучна” ОС поширювалася виключно через онлайн-магазин додатків Mac App Store.

Балмер також заявив, що партнерам-виробникам, що випускають планшети і ПК на базі Windows 8, були надані “десятки мільйонів” ліцензій на нову ОС. При цьому дані про продажі планшета Surfacе, який також поступив в продаж 26 жовтня разом з “вісімкою”, глава Microsoft не озвучив.

Windows 8 була анонсована в червні минулого року. Microsoft почала викладати в Інтернет тестові складки “вісімки” з вересня, а 1 серпня 2012-го було оголошено, що операційна система досягла стадії RTM(Release to Manufacturing). Відкриті продажі Windows 8 почалися 26 жовтня. Про те, як купити і встановити “вісімку”, можна дізнатися в матеріалі “Вістей.Хайтек”.

Російські користувачі можуть купити редакцію “Windows 8 Професійна” за 2190 рублів в магазинах. Отримати ОС можна і іншим способом, замовивши електронний ключ в Інтернеті. В цьому випадку “вісімка” обійдеться в 1290 рублів. Якщо новий ПК на Windows 7 був куплений в період з 2 червня 2012 року по 31 січня 2013-го, то апгрейд до Windows 8 можна провести за 469 рублів. Пільгові ціни діють до 31 січня, після чого Microsoft має намір зробити Windows 8 істотно дорожче.

Хай-тек:

Comments are closed.